CONTACT

Locuri de muncă la soare. O firmă caută personal pentru vase de croazieră

Royal Caribbean International & Celebrity Cruises este în căutare de personal hotelier pe vase de croazieră.

„Dacă vrei să cutreieri lumea, să cunoști oameni de culturi și naționalități diferite, să ai parte de experiențe deosebite, te poți anagaja pe un vas de croazieră”, sună anunțul de angajare.

Se cere cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional și vârsta minimă să fie de 21 de ani.

Potrivit angajatorilor, contractul este full time, pe o perioadă de șase luni, cu posibilitatea de reînnoire. De asemenea, cazarea și mesele sunt asigurate la bord. Printre altele, se caută asistent de ospătar (125 de posturi), barmani și ajutor de barman (50 de posturi) sau bucătar și personal pentru bucătărie.

Firma de recrutare spune că nu există nicio taxă pentru candidați.

Se organizează interviuri de angajare în următoarea perioadă. Pentru cei care pot ajunge în București se poate aplica la ACEST LINK, iar pentru cei care pot ajunge mai ușor la Brașov se poate aplica la ACEST LINK.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Recente

Citește și...

Caz de înşelăciune la un cabinet veterinar din Ploieşti

O nouă înşelăciune a avut loc la Ploieşti, de...

CS alPHa Prahova deschide returul pe teren propriu împotriva CNOPJ Bistrița

Echipa de handbal feminin CS alPHa Prahova va disputa...

Cum te ajută un credit ipotecar să-ți cumperi casa mult dorită

Când te gândești la casa ideală, probabil o proiectezi...

Staţii de aşteptare moderne la Ploieşti. A fost stabilit câştigătorul licitaţiei

Ploieştenii care folosesc transportul în comun vor benefcia de...