CONTACT

Gigi Becali, în vizită la Castelul Cantacuzino

Gigi Becali a făcut ieri o scurtă vizită la Castelul Cantacuzino din Bușteni, unde a fost întâmpinat de Emanoil Savin, primarul orașului și Ronald Gavril, românul care boxează în Las Vegas, sub tutela lui Floyd Mayweather.

În drum spre Poiana Brașov, acolo unde va petrece Revelionul împreună cu familia, Gigi Becali s-a oprit la castel pentru câteva minute, unde a schimbat câteva cuvinte cu Emanoil Savin.

”La mulţi ani şi multe bucurii să aveţi! Pentru 2016 nu am nevoie de nimic, numai de mântuire, altceva nu vreau nimic! La Buşteni îmi place foarte mult, să vedem de acum ce voi face aici", a spus Gigi Becali, impresionat de frumusețea castelului.  

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Recente

Citește și...

alPHa Prahova caută un sponsor legendar – primul partener al unei noi culturi sportive în România

Clubul Sportiv alPHa Prahova, continuatorul fostului CS Județean Prahova,...

Blocaj politic la Filipestii de Pădure. Alesii locali PNL, PMP, USR si România în Acțiune refuză să valideze un nou consilier local!

Situație incredibilă în localitatea prahoveană Filipestii de Pădure. Un...

Rares Lazăr (Partidul România în Actiune) despre noul logo al Postei Române

Rares Lazăr, proaspătul presedinte al Filialei Bucuresti al Partidului...

Fetele de la Alpha Prahova debutează cu victorie clară la Bistrița

Echipa de handbal feminin Alpha Prahova a început sezonul cu dreptul,...