CONTACT

Anunt public privind decizia etapei de incadrare Comuna Cerasu

Comuna Cerasu, titular al proiectului : Refacere 2 punti / traversari pietonale – pct Tudose si Stanciu, Comuna Cerasuanunta publicul interesat asupra luarii deciziei etapei de incadrare de catre Agentia pentru Protectia Mediului Prahova,  in cadrul procedurii de evaluare a impactului asupra mediului*), de a nu se supune procedurii de evaluare a impactului asupra mediului, pentru proiectul Refacere 2 punti / traversari pietonale – pct Tudose si Stanciu, Comuna Cerasu, propus a fi amplasat in comuna Cerasu.

1.Proiectul deciziei de incadrare si motivele care o fundamenteaza pot fi consultate la sediul autoritatii competente pentru protectia mediului APM Prahova din Ploiesti, str. Gh. Gr. Cantacuzino, nr. 306, in zilele de luni-vineri, intre orele 9-13, precum si la urmatoarea adresa de internet http://apmph.anpm.ro.

Publicul interesat poate inainta comentarii/observatii la proiectul deciziei de incadrare in termen de 10 zile de la data publicarii anuntului pe pagina de internet a autoritatii competente pentru protectia mediului.

 

 

 

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Recente

Citește și...

Pensii speciale pentru peste 400.000 de români. Cine sunt beneficiarii și ce sume încasează

Conform datelor recente ale Casei Naționale de Pensii Publice,...

Fără milă pentru munca la negru! Guvernul pregătește sancțiuni fără limită pentru angajatori

Fără milă pentru munca la negru! Angajatorii care folosesc lucrători...