Revelion plin pentru Andreea Bălan

\"\"Ploieşteanca Andreea Bălan a avut o noapte de Revelion foarte agitată.

Artista a avut de onorat mai multe angajamente, cea mai mare parte din noaptea dintre ani petrecând-o în…maşină, pe drumul dintre locaţiile concertelor sale.

Primul concert a fost la Târgovişte, apoi vedeta a avut de onorat patru evenimente private în Bucureşti, La concertul de la Metropolitan Events, cântăreaţa a urcat pe aceeaşi scenă cu Smiley şi a prezentat şi câteva demonstraţii de dans alături de partenerul ei de la Dansez pentru tine, Petrişor Ruge.

Andreea Bălan nu a avut timp de odihnă,nici cu o seară înainte. Pe 30 decembrie, ploieşteanca a cântat la Constanţa şi la Slobozia.

Recente

Citeste si...