CONTACT

Un ploieștean de 37 de ani a dispărut fără urmă. Poliția cere sprijinul populației

Polițiștii din Ploiești desfășoară verificări pentru găsirea unui bărbat de 37 de ani, care a fost dat dispărut de familie după ce a plecat de acasă și nu s-a mai întors. Dispariția a fost anunțată marți, 7 mai, de mama acestuia, care a alertat Secția nr. 3 Poliție din municipiu.

Persoana căutată se numește Dicu Constantin Ciprian și este domiciliat în Ploiești. Acesta are o înălțime de aproximativ 1,70–1,75 metri, greutate în jur de 80 de kilograme, păr șaten-cărunt și o față alungită. Conform familiei, are o constituție astenică și o cicatrice vizibilă la genunchiul drept, rezultată în urma unei intervenții chirurgicale.

În momentul în care a fost văzut ultima dată, bărbatul purta pantaloni scurți negri, bluză neagră, vestă gri și încălțări sport de culoare neagră.

Autoritățile fac apel la toți cei care pot furniza informații despre locul în care s-ar putea afla bărbatul să contacteze de urgență Poliția prin numărul 112 sau să se adreseze celei mai apropiate secții.

Orice informație poate fi vitală în acest caz.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Recente

Citește și...

Mesaj RO-Alert în Tulcea după un nou atac aerian în apropierea graniței

Mesaj RO-Alert în Tulcea după un nou atac aerian...

Stațiunea montană Bușteni își redeschide punctul de informare turistică după mai bine de un an

Stațiunea montană Bușteni își redeschide punctul de informare turistică...

Sindicatele se unesc! Cea mai mare mișcare sindicală din ultimul deceniu, la un pas de declanșare!

Nemulțumirile din administrație, educație, transporturi și alte sectoare publice...