Duminică, 26 mai 2019 - 9:03:14
Echipa Ştiri Actuale
Români din toate țările, uniți-vă!

Cabinet stomatologic Ploiesti, Dentist Ploiesti - Stomatologie

Programul turului seriei a 2 a din Liga 2 (sezonul 2014 -2015 )


21 august 2014

Etapa I - 30 august

CS Mioveni - ACS Poli Timişoara

Şoimii Pâncota - CSM Râmnicu Vâlcea

Fortuna Poiana Câmpina - Metalul Reşiţa

FC Caransebeş - Olimpia Satu Mare

Unirea Tărlungeni - FC Olt Slatina

FC Bihor Oradea stă.

Etapa a II-a - 6 septembrie

CSM Râmnicu Vâlcea - CS Mioveni

Metalul Reşiţa - Şoimii Pâncota

FC Bihor Oradea - Fortuna Poiana Câmpina

FC Olt Slatina - FC Caransebeş

ACS Poli Timişoara - Unirea Tărlungeni

Olimpia Satu Mare stă.

Etapa a III-a - 13 septembrie

CSM Râmnicu Vâlcea - ACS Poli Timişoara

CS Mioveni - Metalul Reşiţa

Şoimii Pâncota - FC Bihor Oradea

Fortuna Poiana Câmpina - Olimpia Satu Mare

FC Caransebeş - Unirea Tărlungeni

FC Olt Slatina stă.

Etapa a IV-a - 20 septembrie

Metalul Reşiţa - CSM Râmnicu Vâlcea

FC Bihor Oradea - CS Mioveni

Olimpia Satu Mare - Şoimii Pâncota

FC Olt Slatina - Fortuna Poiana Câmpina

ACS Poli Timişoara - FC Caransebeş

Unirea Tărlungeni stă.

Etapa a V-a - 27 septembrie

Metalul Reşiţa - ACS Poli Timişoara

CSM Râmnicu Vâlcea - FC Bihor Oradea

CS Mioveni - Olimpia Satu Mare

Şoimii Pâncota - FC Olt Slatina

Fortuna Poiana Câmpina - Unirea Tărlungeni

FC Caransebeş stă.

Etapa a VI-a - 4 octombrie

FC Bihor Oradea - Metalul Reşiţa

Olimpia Satu Mare - CSM Râmnicu Vâlcea

FC Olt Slatina - CS Mioveni

Unirea Tărlungeni - Şoimii Pâncota

FC Caransebeş - Fortuna Poiana Câmpina

ACS Poli Timişoara stă.

Etapa a VII-a - 11 octombrie

ACS Poli Timişoara - FC Bihor Oradea

Metalul Reşiţa - Olimpia Satu Mare

CSM Râmnicu Vâlcea - FC Olt Slatina

CS Mioveni - Unirea Tărlungeni

Şoimii Pâncota - FC Caransebeş

Fortuna Poiana Câmpina stă.

Etapa a VIII-a - 15 octombrie

Olimpia Satu Mare - FC Bihor Oradea

FC Olt Slatina - Metalul Reşiţa

Unirea Tărlungeni - CSM Râmnicu Vâlcea

FC Caransebeş - CS Mioveni

Fortuna Poiana Câmpina - ACS Poli Timişoara

Şoimii Pâncota stă.

Etapa a IX-a - 18 octombrie

ACS Poli Timişoara - Olimpia Satu Mare

FC Bihor Oradea - FC Olt Slatina

Metalul Reşiţa - Unirea Tărlungeni

CSM Râmnicu Vâlcea - FC Caransebeş

Şoimii Pâncota - Fortuna Poiana Câmpina

CS Mioveni stă.

Etapa a X-a - 25 octombrie

FC Olt Slatina - Olimpia Satu Mare

Unirea Tărlungeni - FC Bihor Oradea

FC Caransebeş - Metalul Reşiţa

Fortuna Poiana Câmpina - CS Mioveni

Şoimii Pâncota - ACS Poli Timişoara

CSM Râmnicu Vâlcea stă.

Etapa a XI-a - 1 noiembrie

CS Mioveni - Şoimii Pâncota

CSM Râmnicu Vâlcea - Fortuna Poiana Câmpina

FC Bihor Oradea - FC Caransebeş

Olimpia Satu Mare - Unirea Tărlungeni

ACS Poli Timişoara - FC Olt Slatina

Metalul Reşiţa stă.


Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Google Plus
Share on Linkedin
rating  rating  rating  rating  rating
(522 vizualizări)
Dacă v-a plăcut acest articol, daţi-ne un like:

Adăugaţi un comentariu:
Folosind un cont de facebook:
sau folosind formularul următor:
Nume:

Email:

Comentariul:

Cod siguranţă:
Codul de securitate



Servicii medicale de calitate la standarde europene

Din aceeaşi categorie:



















































































Ştiri Actuale on Linkedin
Ştiri Actuale on Twitter
 on Google Plus
Ştiri Actuale on Facebook



servicii complete deratizare,dezinsectie,dezinfectie

































ISSN–L 2344 – 3006, ISSN 2344 – 3006
Actualizat la 25 mai 2019
Autentificare
stiriactuale.ro