Marţi, 26 martie 2019 - 6:34:40
EUR
EURO = 4.7538 RON
Moneda euro a crescut
USD
USD = 4.2013 RON
Dolarul american a crescut
Echipa Ştiri Actuale
Români din toate țările, uniți-vă!

Cabinet stomatologic Ploiesti, Dentist Ploiesti - Stomatologie

Programul detaliat al Jocurilor Olimpice de iarnă de la Soci


4 februarie 2014

Jocurile Olimpice de iarnă de la Soci se vor deschide oficial pe 7 februarie. Vă prezentăm programul competiţiilor din perioada 7 – 20 februarie, în ore locale, două ore mai devreme la Bucureşti:

Joi, 6 februarie

10.00 – 16.40 – Snowboard – Slopestyle Masculin + Feminin – calificări

18.00 – 18. 45 – Freestyle – schi acrobatic pe teren accidentat – calificări

19.30-22.55 – Patinaj artistic – Proba pe echipe: program scurt masculin + program scurt perechi

Vineri, 7 februarie

20.00-23.00 – Ceremonia de deschidere

Sâmbătă, 7 februarie – vor fi decernate cinci titluri olimpice

09.30-11.10 – Snowboard – Slopestyle masculin – calificări

12.00-14.30 – Hochei pe gheaţă – Tur preliminar: SUA – Finlanda

12.45-13.55 – Snowboard – Slopestyle masculin – Finala

14.00-15.05 – Schi fond – Skiathlon feminin – Finala

15.30-18.25 – Patinaj viteză – 5000 metri masculin – Finala

17.00-19.30 – Hochei pe gheaţă feminin – Tur preliminar: Canada – Elveţia

18.00-18.30 – Freestyle – schi acrobatic pe teren accidentat feminin – calificări

18.30-20.20 – Biatlon – Sprint masculin (10 km) – Finala

18.30-23.05 – Patinaj artistic – Probe pe echipe – program scurt dans + program scurt feminin + program liber perechi

18.30-22.05 – Sanie – Individual masculin – Manăele 1 şi 2

20.30-21.35 – Sărituri cu schiurile – Trambulină normală masculin

22.00-23.35 – Freestyle – schi acrobatic pe teren accidentat feminin – Finala

Duminică, 9 februarie – vor fi decernate şapte titluri olimpice

10.30-11.40 – Snowboard – Slopestyle feminin – calificări

11.00-13.10 – Schi alpin – coborâre masculin – Finala

12.00-14.30 – Hochei pe gheaţă feminin – tur preliminar: Suedia – Japonia

13.15-14.25 – Snowboard : Slopestyle feminin – Finala

14.00-15.05 – Schi fond – Skiathlon masculin – Finala

15.30-17.35 – Patinaj viteză – 3.000 metri feminin – Finala

17.00-19.30 – Hochei pe gheaţă feminin – tur preliminar: Rusia – Germania

18.30-20.20 – Biatlon – Sprint feminin (7,5 km) – Finala

18.30-22.25 – Sanie – Individual masculin – Manşele 3 şi 4 – Finala

19.00-22.10 – Patinaj artistic – Proba pe echipe – program liber masculin, program liber feminin, program liber dans – Finala

21.30-23.15 – Sărituri cu schiurile – Trambulină normală masculin – Finala

Luni, 10 februarie – vor fi decernate cinci titluri olimpice

9.00-12.00 – Curling masculin – primul tur: Rusia – Marea Britanie, Elveţia – Suedia, Danemarca – China, Germania – Canada

11.00-12.30 – Schi alpin – Supercombinata feminin: coborâre

13.45-16.35 – Short-track : 1500 masculin Finala, 500 metri feminin, calificări, ştafeta de 3.00 metri feminin calificări

14.00-16.30 – Hochei pe gheaţă feminin – Tur preliminar: SUA – Elveţia

14.00-17.00 – Curling feminin – primul tur: China – Canada, Elveţia – SUA, Suedia – Marea Britanie, Rusia – Danemarca

15.00-16.10 – Schi alpin – Supercombinata feminin: slalom – Finala

17.00-20.25 – Patinaj viteză – 500 metri masculin – Finala

18.00-19.20 – Freestyle – schi acrobatic pe teren accidentat masculin – calificări

18.45-21.40 – Sanie – Individual feminin – Manşele 1 şi 2

19.00-20.20 – Biatlon – Urmărire masculin (12,5 km) – Finala

19.00-21.30 – Hochei pe gheaţă feminin – tur preliminar: Finlanda – Canada

19.00-22.00 – Curling masculin – primul tur: SUA – Norvegia, Danemarca – Rusia, Canada – Elveţia, Suedia – Marea Britanie

22.00-23.35 – Freestyle – schi acrobatic pe teren accidentat masculin – Finala

Marţi, 11 februarie – vor fi decernate opt titluri olimpice

9.00-12.00 – Curling D – feminin – primul tur: Elveţia – Danemarca, Suedia – Canada, Rusia – SUA, Coreea de Sud – Japonia

10.00-11.25 – Freestyle – Slopestyle feminin – calificări

13.00-14.05 – Freestyle – Slopestyle feminin – Finalah

14.00-14.50 – Schi fond – Sprint (liber) masculin + feminin – calificări

14.00-16.30 – Hochei pe gheaţă feminin – tur preliminar: Germania – Suedia

14.00-17.00 – Curling, masculin, primul tur: Canada – Suedia, SUA – China, Marea Britanie – Germania, Norvegia – Rusia

14.00-17.05 – Snowboard – Half-pipe masculin – calificări

16.00-17.50 – Schi fond – Sprint (liber) masculin+feminin – Finala masculin + feminin

16.45-20.00 – Patinaj viteză – 500 metri feminin – Finala

18.30-21.45 – Sanie – Individual feminin – Finala

19.00-20.00 – Snowboard – Half-pipe masculin – turul doi

19.00-20.20 – Biatlon – Urmărire feminin (10 km) – Finala

19.00-22.25 – Patinaj artistic – perechi – programul scurt

19.00-21.30 – Hochei pe gheaţă feminin – tur preliminar: Rusia – Japonica

19.00-22.00 – Curling feminin – primul tur: Marea Britanie – SUA, Coreea de Sud- Elveţia, Danemarca – Japonia, China – Rusia

21.30-22.35 – Snowboard – Half-pipe masculin – Finala

21.30-23.05 – Sărituri cu schiurile feminin – trambulină normală – Finala

Miercuri, 12 februarie – vor fi decernate şase titluri olimpice

9.00-12.00 – Curling masculin – primul tur: Danemarca – SUA, Norvegia – Germania, China – Elveţia

11.00-13.10 – Schi alpin – Coborâre feminin – Finala

12.00-14.30 – Hochei pe gheaţă feminin – tur preliminar: Elveţia – Finlanda

13.30-14.20 – Combinata nordică- Trambulină normală: sărituri

14.00-17.00 – Curling feminin – primul tur: Japonia – Rusia, SUA – China, Coreea de Sud – Suedia, Canada – Marea Britanie

14.00-17.05 – Snowboard – Half-pipe feminin – calificări feminin

16.30-17.15 – Combinată nordică – Trambulină normală: 10 km – Finala

16.30-19.00 – Hochei pe gheaţă feminin – tur preliminar: Canada – SUA

18.00-19.40 – Patinaj viteză – 1000 m masculin – Finala

18.15-20.35 – Sanie – Dublu – Finala

19.00-20.00 – Snowboard – Half-pipe feminin – turul doi

19.00-22.00 – Curling masculin – primul tur – Germania -China, Elveţia – Marea Britanie, Rusia – Canada, Danemarca – Suedia

19.45-23.00 – Patinaj artistic – Perechi – Finala

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Tur preliminar: Cehia – Suedia

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă masculin – tur preliminar: Letonia – Elveţia

21.30-22.35 – Snowboard – Half-pipe feminin – Finala

Joi, 13 februarie – voi fi acordate şase titluri olimpice

9.00-12.00 – Curling feminin – primul tur – Canada – Danemarca, China – Marea Britnie, Elveţia – Suedia

10.15-12.00 – Freestyle – Slopestyle masculin – Calificări

11.30-13.20 – Skeleton feminin – Manşele 1 şi 2

12.00-14.30 – Hochei pe gheaţă masculin – tur preliminar: Finlanda – Austria

12.00-14.30 – Hochei pe gheaţă feminin – tur preliminar: Japonia – Germania

13.30-14.40 – Freestyle – Slopestyle masculin – Finala

14.00-16.30 – Short-track – 500 metri feminin – Finala – 1000 metri masculin calificări, ştafeta 5000 metri calificări

14.00-15.40 – Schi fond – 10 km clasic feminin – Finala

14.00-17.00 – Curling masculin – primul tur: Elveţia – Rusia, Canada – Danemarca, Norvegia – Suedia, Marea Britanie – SUA

16.30-19.00 – Hochei pe gheaţă masculin – tur preliminar: Rusia – Slovenia

16.30.-19.00 – Hochei pe gheaţă masculin – tur preliminar: Slovacia – SUA

18.00-20.20 – Biatlon – 20 km individual masculin – Finala

18.00-19.40 – Patinaj viteză – 1000 metri feminin – Finala

19.00-22.00 – Curling feminin – primul tur: Suedia – Danemarca, Rusia – Coreea de Sud, Elveţia – Canada, Japonia – SUA

19.00-23.30 – Patinaj artistic – Masculin – Programul scurt

20.15-21.30 – Sanie – Ştafetă – Finala

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă masculin- Tur preliminar: Canada – Norvegia

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă feminin – Tur preliminar: Suedia – Rusia

Vineri, 14 februarie – vor fi decernate şase titluri olimpice

9.00-12.00 – Curling masculin – primul tur – Suedia – China, SUA – Germania, Canada – Norvegia

11.00-12.30 – Schi alpin – Supercombinata masculin: coborâre

12.00-14.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Tur preliminar: Cehia – Letonia

14.00-15.55 – Schi fond – 15 km clasic masculin – Finala

14.00-17.00 – Curling feminin – primul tur: Coreea de Sud – China, Marea Britanie – Japonia, SUA – Danemarca, Rusia – Elveţia

15.30-16.40 – Schi alpin – Supercombinata masculin: slalom – Finala

16.30-19.00 – Hochei pe gheaţă masculin – Tur preliminar: Suedia – Elveţia

16.30-21.40 – Skeleton – Manşele 1 şi 2 masculin – Manşele 3 şi 4 femin – Finala

17.45-19.00 – Freestyle – Sărituri feminin – Calificări

18.00-20.20 – Biatlon – 15 km individual feminin – Finala

19.00-23.25 – Patinaj artistic – masculin – programul liber – Finala

19.00-22.00 – Curling masculin – primul tur – Marea Britanie – Danemarca, Rusia – SUA, China – Norvegia, Elveţia – Germania

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Tur preliminar: Canada – Austria

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Tur preliminar: Norvegia – Finlanda

21.30-22.35 – Freestyle – Sărituri feminin – Finala

21.30-22.35 – Sărituri cu schiurile – Marea trambulină individual masculin – calificări

Sâmbătă, 15 februarie – vor fi decernate şapte titluri olimpice

9.00-12.00 – Curling feminin – primul tur – Canada – Japonia, China – Suedia, Marea Britanie – Coreea de Sud

11.00-13.10 – Schi alpin – Super-G feminin – Finala

12.00-14.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Tur preliminar: Slovacia – Slovenia

12.00-14.30 – Hochei pe gheaţă feminin – Sferturi de finală

14.00-16.55 – Short-track – 1500 m feminin Finala, 1000 m masculin Finala

14.00-15.30 – Schi fond – Ştafeta 4×5 km feminin – Finala

14.00-17.00 – Curling masculin – primul tur: Suedia – Germania, Danemarca – Elveţia, Canada – Marea Britanie, Rusia – China

16.30-19.00 – Hochei pe gheaţă masculin – Tur preliminar: SUA – Rusia

16.30-19.00 – Hochei pe gheaţă feminin – Sferturi de finală

17.30-19.25 – Patinaj viteză – 1000 metri masculin – Finala

18.45-21.05 – Skeleton masculin – Manşele 3 şi 4 – Finala

19.00-22.00 – Curling feminin – primul tur – SUA-Suedia, Canada- Rusia, Marea Britanie – Elveţia, Danemarca – China

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Tur preliminar: Elveţia – Cehia

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Tur preliminar: Suedia – Letonia

21.30-23.15 – Sărituri cu schiurile – Marea Trambulină individual masculin – Finala

Duminică, 6 februarie – vor fi decernate cinci titluri olimpice

9.00-12.00 – Curling masculin – primul tur – SUA- Canada, Marea Britanie – Norvegia, Suedia – Rusia

11.00-13.10 – Schi alpin – Super-G masculin – Finala

11.00-12.10 – Snowboard – Snowboardcross feminin – Calificări

12.00-14.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Tur preliminar: Austria – Norvegia

12.00-14.30 – Hochei pe gheaţă feminin – Meci de clasament 5-8

13.15-14.05 – Snowboard – Snowboardcross feminin – Finala

14.00-16.30 – Schi fond – Ştafeta 4×10 km masculin – Finala

14.00-17.00 – Curling feminin – primul tur: Danemarca – Coreea de Sud, Japonia – Elveţia, Suedia – Rusia, SUA – Canada

16.30-19.00 – Hochei pe gheaţă masculin – Tur preliminar: Rusia – Slovacia

16.30-19.00 – Hochei pe gheaţă masculin – Tur preliminar: Slovenia – SUA

18.00-19.50 – Patinaj viteză – 1500 metri feminin – Finala

19.00-20.20 – Biatlon – Mass-start 15 km masculin – Finala

19.00-22.45 – Patinaj artistic – Dans – Programul scurt

19.00-22.00 – Curling masculin – primul tur – Norvegia – Elveţia, China – Canada, Germania – Danemarca, SUA – Suedia

20.15-22.55 – Bob dublu masculin – Manşele 1 şi 2

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Tur preliminar: Finlanda – Canada

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă feminin – Meci de clasament 5-8

Luni, 17 februarie – vor fi decernate şase titluri olimpice

9.00-12.00 – Curling feminin – primul tur – Rusia – Marea Britanie, Coreea de Sud – SUA, Japonia – China

11.00-12.30 – Snowboard – Snowboardcross masculin – Calificări

13.30-14.30 – Snowboard – Snowboardcross masculin – Finala

14.00-17.00 – Curling masculin – primul tur: China – Marea Britanie, Germania – Rusia, Elveţia – SUA, Norvegia – Danemarca

16.30-19.00 – Hochei pe gheaţă feminin – Seminale

17.45-19.00 – Freestyle – Sărituri masculin – Calificări

18.30-21.00 – Bob dublu masculin – Manşele 3 şi 4 – Finala

19.00-20.20 – Biatlon – Mass-start feminin 12,5 km – Finala

19.00-22.35 – Patinaj artistic – Dans – Programul liber – Finala

19.00-22.00 – Curling feminin – primul tur – China – Elveţia, Danemarca – Marea Britanie, Canada – Coreea de Sud, Suedia – Japonia

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă feminin – Semfinala

21.15-23.10 – Sărituri cu schiurile – Marea Trambulină pe echipe masculin – Finala

21.30-22.35 – Freestyle – Sărituri masculin – Finala

Marţi, 18 februarie – vor fi decernate cinci titluri olimpice

9.00-12.00 – Curling masculin + feminin – Eventuale baraje

11.00-13.00 – Schi alpin – Slalom uriaş feminin- prima manşă

12.00-14.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Baraj pentru sferturile de finală

12.00-14.30 – Hochei pe gheaţă feminin – Meci de clasament 7-8

13.30-14.20 – Combinata nordică – Marea Trambulină individual: Sărituri

13.30-15.30 – Short-track – 1000 metri feminin calificări, 500 metri masculin, calificări, Ştafeta 3.000 metri feminin, Finala

14.00-17.00 – Curling masculin + feminin – Eventuale baraje

14.30-16.10 – Schi alpin – Slalom uriaş feminin – manşa secundă – Finala

16.00-16.45 – Combinata nordică – Marea Trambulină individual (10 km) – Finala

16.30-19.00 – Hochei pe gheaţă masculin – Baraj pentru sferturile de finală

16.30-19.00 – Hochei pe gheaţă feminin – Meci de clasament 5-6

17.00-20.00 – Patinaj viteză – 10.000 metri masculin – Finala

17.45-19.25 – Freestyle – Half-pipe masculin – Calificări

19.00-22.00 – Curling masculin + feminin – Eventuale baraje

19.15-21.10 – Bob dublu feminin – Manşele 1 şi 2

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Baraj pentru sferturile de finală

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Baraj pentru sferturile de finală

21.30-22.30 – Freestyle – Half-pipe masculin – Finala

Miercuri, 19 februarie – vor fi decernate opt titluri olimpice

9.15-11.00 – Snowboard – Slalom uriaş paralel masculin + feminin – Calificări

11.00-13.00 – Schi alpin – Slalom uriaş – Prima manşă

12.00-14.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Sferturi de finală

13.00-15.05 – Snowboard – Slalom uriaş paralel – Finala masculin+ Finala feminin

13.15-15.00 – Schi fond – Sprint pe echipe clasic masculin + feminin – Calificări

14.00-17.00 – Curling feminin – Semifinale

14.30-16.10 – Schi alpin – Slalom uriaş masculin – manşa secundă – Finala

15.45-17.00 – Schi fond – Sprint pe echipe clasic masculin +
feminin – Finala

16.30-19.00 – Hochei pe gheaţă masculin – Sferturi de finală

17.30-19.20 – Patinaj viteză – 5000 metri feminin – Finala

18.30-20.30 – Biatlon – Ştafeta mixtă – Finala

19.00-23.30 – Patinaj artistic – feminin – Programul scurt

19.00-22.00 – Curling masculin – Semifinale

20.15-22.20 – Bob dublu masculin – Manşele 3 şi 4 – Finala

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Sferturi de finală

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Sferturi de finală

Joi, 20 februarie – vor fi decernate şase titluri olimpice

11.45-12.25 – Freestyle – Skicross masculin – Calificări

12.00-12.50 – Combinata nordică – Marea Trambulină pe echipe: Sărituri

12.30-15.30 – Curling feminin – Meci pentru locul 3

13.30-15.00 – Freestyle – Skicross masculin – Finala

15.00-16.15 – Combinata nordică – Marea Trambulină pe echipe: 4×5 km – Finalaâ

16.00-18.30 – Hochei pe gheaţă feminin – Meci pentru locul 3

17.30-20.30 – Curling feminin – Finala

18.30-19.45 – Freestyle – Half-pipe feminin – Calificări

19.00-23.10 – Patinaj artistic – Feminin – Programul liber – Finala

21.00-23.30 – Hochei pe gheaţă feminin – Finala

21.30-22.25 – Freestyle – Half-pipe feminin – Finala

Vineri, 21 februarie – vor fi decernate şapte titluri olimpice

11.45-12.25 – Freestyle – Skicross feminin – Calificări

12.30-15.30 – Curling masculin – Meciul pentru locul 3

13.30-15.00 – Freestyle – Skicross feminin – Finala

16.00-18.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Semifinale

16.45-18.00 – Schi alpin – Slalom feminin – prima manşă

17.30-20.30 – Curling masculin – Finala

17.30-19.25 – Patinaj viteză – Urmărire pe echipe masculin + feminin – Calificări

18.30-20.30 – Biatlon – Ştafeta de 4×6 km feminin- Finala

20.15-21.25 – Schi alpin – Slalom feminin – manşa secundă – Finala

20.30-23.15 – Short-track – 500 metri masculin Finala, Ştafeta 5000 metri masculin Finala, 1000 metri feminin Finala

21.00-22.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Semifinale

Sâmbătă, 22 februarie – vor fi decernate şapte titluri olimpice

9.15-11.00 – Snowboard – Slalom paralel masculin + feminin – Calificări

13.15-15.20 – Snowboard – Slalom paralele masculin + feminin – Finala

13.30-15.25 – Schi fond – Mass-start 30 km feminin – Finala

16.45-18.15 – Schi alpin – Slalom masculin – prima manşă

17.30-20.05 – Patinaj viteză – Urmărire pe echipe masculin + feminin – Finala

18.30-20.40 – Biatlon – Ştafeta 4×7,5 km masculin – Finala

19.00-21.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Meci pentru locul 3

20.15-21.50 – Schi alpin – Slalom masculin – manşa secundă – Finala

20.30-23.05 – Bob patru persoane masculin – Manşele 1 şi 2

Duminică, 23 februarie – vor fi decernate trei titluri olimpice

11.00-13.55 – Schi fond – 50 km masculin – Finala

13.30-16.05 – Bob patru persoane masculin – Manşele 3 şi 4 – Finala

16.00-18.30 – Hochei pe gheaţă masculin – Finala

20.00-22.30 – Ceremonia de închidere a Jocurilor Olimpice.


Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Google Plus
Share on Linkedin
rating  rating
(191 vizualizări)
Dacă v-a plăcut acest articol, daţi-ne un like:

Servicii medicale de calitate la standarde europene

Adăugaţi un comentariu:
Folosind un cont de facebook:
sau folosind formularul următor:
Nume:

Email:

Comentariul:

Cod siguranţă:
Codul de securitate



Din aceeaşi categorie:



















































































Ştiri Actuale on Linkedin
Ştiri Actuale on Twitter
 on Google Plus
Ştiri Actuale on Facebook



Fotbal Online

Sondaj de opinie

Sunteţi mulţumiţi de activitatea Consiliului Local Sulina?
  •   DA
  •   NU

    
NOTĂ: se poate vota o singură dată în 24 ore.


servicii complete deratizare,dezinsectie,dezinfectie




Horoscopul zilei

BERBEC TAUR
berbec Se pare ca sunteti plin de energie si aveti cateva idei ingenioase. Puteti avea succes in afaceri si calatorii, in sustinerea examenelor si in cultivarea relatiilor sociale.In a doua parte a zilei este posibil sa aveti o intalnire neasteptata, in urma careia sunteti nevoit sa va schimbati programul pentru ziua urmatoare.Eastrolog.ro va sfatuieste sa evitati hotararile pripite, care ar putea sa tulbure armonia din familie taur Se intrevede o zi incarcata. Ca sa puteti rezolva tot ce v-ati propus pentru azi, eastrolog.com va recomanda sa va organizati timpul cat mai eficient.Farmecul personal va poate ajuta sa rezolvati intr-o maniera diplomatica o situatie tensionata.Daca sunteti in cautarea unui nou loc de munca, astazi aveti sanse mari sa il gasiti
GEMENI RAC
gemeni Puteti obtine beneficii materiale importante, cu conditia sa va temperati spiritul critic.Eastrolog.ro va sfatuieste sa dati dovada de stapanire de sine in discutiile cu prietenii si cu partenerul de viata, pentru a evita conflictele.Spre seara s-ar putea sa primiti vizita unei persoane apropiate care va da o veste buna in legatura cu o calatorie rac Dificultatile financiare cu care v-ati confruntat in ultima vreme va ofera o motivatie suplimentara pentru a munci cu perseverenta.La locul de munca sau in afaceri sunt sanse sa aveti realizari importante, care va vor aduce in curand si satisfactii materiale.Chiar daca va simtiti in forma si plin de energie, eastrolog.eu va recomanda sa fiti prudent si sa nu neglijati odihna
LEU FECIOARĂ
leu Azi sunt favorizate calatoriile in interes profesional sau de afaceri.Dupa-amiaza aveti ocazia sa rezolvati o problema sentimentala care va framanta de ceva timp.Pe plan financiar, se pare ca parcurgeti o perioada mai dificila. Eastrolog.ro va sfatuieste sa aveti rabdare, fiindca sunt sanse ca situatia sa se imbunatateasca in curand fecioara In prima parte a zilei aveti sanse de succes intr-o activitate extraprofesionala, datorita colaborarii excelente cu o persoana apropiata.S-ar putea sa vi se ofere ocazia unei investitii profitabile. Pentru a reduce riscurile, ar fi bine sa va sfatuiti sau chiar sa va asociati cu o persoana apropiata care are experienta in domeniu.Este posibil sa aveti de luat o decizie in legatura cu o calatorie pe care v-ati planificat sa o faceti in aceasta perioada. Eastrolog.ro va recomanda sa tineti cont de beneficiile potentiale pe termen lung
BALANŢĂ SCORPION
balanta Este un moment favorabil pentru a incepe sa puneti in aplicare un proiect menit sa va ajute sa va afirmati in plan profesional. Sunt sanse sa obtineti si beneficii materiale, cu conditia sa aveti rabdare.Relatiile cu colegii de munca sau cu partenerii de afaceri ar trebui sa fie foarte bune.Eastrolog.ro va sfatuieste sa profitati de acest context favorabil, dar sa nu fortati lucrurile si sa aveti rabdare scorpion In plan profesional sau in afaceri este o zi buna pentru a va ocupa de probleme delicate. Aveti sanse sa finalizati o lucrare inceputa cu mai mult timp in urma.Astazi puteti rezolva mai usor decat de obicei diverse probleme de natura financiara.Eastrolog.ro va recomanda sa aveti grija sa va respectati promisiunile
SĂGETĂTOR CAPRICORN
sagetator Aveti ocazia sa va afirmati in societate si sa obtineti castiguri financiare.La locul de munca sau in afaceri este foarte posibil sa fiti apreciat de superiori sau de parteneri pentru ingeniozitatea si ambitia de care dati dovada.Eastrolog.ro va sfatuieste sa nu puneti la suflet barfele unei femei din anturaj capricorn In cursul diminetii este posibil sa aflati ca va trebui sa faceti o calatorie in interes profesional sau de afaceri.Este o zi buna pentru negocieri, pentru prezentarea unor proiecte noi si pentru activitati de promovare a produselor sau serviciilor proprii.A doua parte a zilei este favorabila intrunirilor cu persoane apropiate. Eastrolog.ro va recomanda sa profitati de ocazie, pentru ca sunt sanse sa va faceti noi prieteni
VĂRSĂTOR PEŞTI
varsator Azi s-ar putea ivi ocazia de a obtine venituri suplimentare dintr-o colaborare.Aveti posibilitatea sa finalizati o lucrare dificila, cu mai putin efort decat v-ati asteptat.Eastrolog.ro va recomanda sa evitati speculatiile de orice fel. In caz contrar, riscati sa pierdeti mult pesti Daca vi se propune un nou loc de munca, eastrolog.ro va recomanda sa nu va grabiti sa refuzati. Astazi sansa este de partea dumneavoastra.Este posibil ca o persoana apropiata sa va sugereze o idee buna pentru activitatea profesionala sau pentru afaceri. Ar fi bine sa o discutati si cu partenerul de viata.Seara este favorabila intrunirilor cu prietenii
Sursa: www.eastrolog.ro



ISSN–L 2344 – 3006, ISSN 2344 – 3006
Actualizat la 25 martie 2019
Autentificare
stiriactuale.ro