Parcursul bun al Stelei în Europa League nu a rămas fără ecou. Finanţatorul echipei din Ghencea anunţă prima plecare de marcă de la club. Este vorba despre Vlad Chiricheş, unul dintre cei mai buni fundaşi din România. Jucătorul este căutat de mai multe echipe, iar Steaua a intrat deja în negocieri cu una dintre ele.
"La cum joacă, ar putea să primească un salar de un milion - un milion şi jumătate pe an", a spus Gigi Becali la Fanatik Show de la DigiSport.
Sursa foto: prelungiri.ro
Gigi Becali anunţă prima plecare de la Steaua
11 martie 2013
Din aceeaşi categorie:
Top articole
-
Guvernul Bolojan face "victime": 11 comune din Prahova, rămân fără viceprimari!
-
Lovită pe trecerea de pietoni, o femeie din Ploieşti a murit la spital. Fiul cere ajutor pentru a afla adevărul
-
Femeie aproape ucisă în bătaie de un bărbat care fusese pus în libertate cu câteva ore în urmă
-
După ce a îngropat financiar Clubul Sportiv Judeţean, Silviu Crângasu vrea (iar) la CSM Ploiesti
-
Barajul Paltinu rămâne intact! Operaţiunea de golire s-a blocat înainte să înceapă! Ce au descoperit inginerii
-
Atac la drumul mare! Mascaţii au descins în Prahova după o tâlhărie ca-n filme
-
DGASPC Prahova face angajări urgente
-
Bărbat din Ploieşti, reţinut după un incident violent asupra fostei soţii, deşi se afla sub control judiciar
-
Tragedie în Prahova. Bărbat dispărut găsit mort la Boldeşti Grădiştea
-
Explozie de concedii medicale în Prahova! Zeci de mii de români „bolnavi”, dar controalele scot la iveală o realitate tulburătoare
Anul - ediţia nr. 3793
Copyright © 2011 - 2025 Ştiri Actuale
Copyright © 2011 - 2025 Ştiri Actuale
ISSN–L 2344 – 3006, ISSN 2344 – 3006
Actualizat la 15 iulie 2025
Autentificare
Autentificare