Duminică, 14 iulie 2024 - 11:01:30
Echipa Ştiri Actuale
Români din toate țările, uniți-vă!


Avarie la reţeaua de termoficare din cartierele Republicii şi Andrei Mureşanu


25 ianuarie 2018

Veolia Energie Prahova anunţă intervenţia pentru eliminarea unei avarii la reţeaua primară de termoficare în perimetrul cartierelor Republicii şi Andrei Mureşanu, pentru ziua de 29 Ianuarie 2018.

Astfel, în cursul acestei zile, furnizarea cu agent termic va fi întreruptă în intervalul orar 8.00 - 17.30, pentru blocurile arondate punctelor termice 2, 4, 5, 6, 7 şi 12 Republicii în perimetrul străzilor: B-dul Republicii, Constantin Brezeanu, Andrei Mureşanu, Intrarea Polux şi Intrarea Castor.

Echipele Veolia Energie Prahova vor lucra în mod dedicat la desfăşurarea acestor lucrări, încercând să reducă la minimum intervalul orar în care consumatorii ar putea fi afectaţi de întreruperi în furnizarea apei calde. Ne cerem scuze consumatorilor din zona afectată pentru disconfortul creat şi îi asigurăm că echipele noastre depun toate eforturile pentru finalizarea cât mai rapidă a acestor lucrări, în aceeaşi idee a modernizării oraşului nostru.

Stăm la dispoziţia clienţilor cu privire la stadiul lucrărilor şi alte informaţii la numărul de telefon 0 800 800 255 (gratuit, în reţeaua Telekom) şi 0244 408 888 (tarif normal, în orice reţea de telefonie fixă sau mobilă) - Centrul de Apel non–stop al Veolia Energie Prahova.


Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Google Plus
Share on Linkedin


Din aceeaşi categorie:Ştiri Actuale on Linkedin
Ştiri Actuale on Twitter
 on Google Plus
Ştiri Actuale on FacebookISSN–L 2344 – 3006, ISSN 2344 – 3006
Actualizat la 14 iulie 2024
Autentificare
stiriactuale.ro