Este tânăr, talentat şi extrem de valoros. A jucat în Liga 1, fiind considerat de impresari drept unul dintre cei mai promiţători jucători din noua generaţie. Nu a împlinit încă 17 ani, dar face parte din topul internaţional al celor mai tineri debutanţi din istoria fotbalului într-o competiţie de seniori.
Şi se pare că este pariul preşedintelui Marius Stan pentru Petrolul Ploieşti. Stiri Actuale consideră că aducerea tânărului jucător în lotul Lupilor Galbeni va reprezenta o senzaţională lovitură de imagine a unui preşedinte de Champions League.
Chiar dacă redactorii noştri cunosc numele jucătorului care va semna în zilele următoare contractul cu Petrolul, nu îl vom face public deoarece considerăm că de bun simţ este să lăsăm acest lucru în seama preşedintelui Marius Stan.
Nu vom accepta niciodată goana după trafic cu orice preţ şi am decis ca în relaţia cu Petrolul Ploieşti să publicăm doar informaţiile oficiale furnizare de club TUTUROR ziariştilor, în conferinţe de presă sau prin comunicate de presă.
Este anormal să se continue o politică a prieteniilor personale, iar informaţiile din interiorul clubului care se scurg....întâmplător spre diverse redacţii nu onorează pe nimeni.
Stiri Actule a decis ca până în anul 2024, atunci când Marius Stan se va retrage de la Petrolul Ploieşti să publicăm doar informaţiile furnizate oficial de club
Am luat această decizie din respect pentru omul Marius Stan, mai ales că acesta a promis în conferinţa de presă că va schimba radical modul de comunicare al clubului şi va îmbunătăţii tot ceea ce ţine de imaginea publică a Petrolului Ploieşti
Unul dintre cei mai talentaţi tineri jucători din România vine la Petrolul! Cu cine negociază preşedintele Marius Stan...
26 iunie 2019
- Tags:
- petrolul ploiesti,
- marius stan,
- jucator,
- comunicare,
- presedinte
Din aceeaşi categorie:
Top articole
-
Noi permutări la CSM Ploieşti! Mihai Albu mutat definitv la Parcul Municipal Vest
-
Concurs cu cântec la CSM Ploieşti! Se pregăteşte un post călduţ pentru consilierul lui Andrei Volosevici!
-
FOTO „10 pentru ie” 2024 s-a încheiat într-un loc de poveste din Breaza: Casa Ianuş
-
"10 pentru ie" evenimentul care transformă anual Breaza în capitala cămăşii populare româneşti
-
Fotbal de Prahova: Pleacă Deaconu, vine Borcan?
-
Echipa de robotică Ro2D2 din Ploieşti, rezultat incredibil la Maryland Tech Invitational
-
Prahova se pregăteşte pentru un weekend plin de distracţie. Ce evenimente să nu ratezi între 5 şi 7 iulie
-
Şapte ani de Happy Market! Şapte ani de veselie, evenimente, cumpărături fericite, dar şi de surprize pentru comunitate
-
Miliţianul Burghelea se pregăteşte să devină director cu...concurs al CSM Ploiesti!
-
Răsturnare de situaţie în dosarul Ferma Dacilor. Dinicu îşi acuză concubina de rele tratamente aplicate copiilor
Anul - ediţia nr. 3527
Copyright © 2011 - 2024 Ştiri Actuale
Copyright © 2011 - 2024 Ştiri Actuale
ISSN–L 2344 – 3006, ISSN 2344 – 3006
Actualizat la 26 iulie 2024
Autentificare
Autentificare