Omul de fotbal Costel Lazăr, cel care a reuşit promovarea Petrolului în Liga 1, poartă discuţii în această perioadă pentru un nou proiect fotbalistic. Lazăr urmează a prelua CSM Focşani cu un proiect ambiţios de promovare în Liga a 2 a la finalul sezonului care urmează a începe.
Decizia de a accepta oferta celor de la Focşani a fost luată în urma unei discuţii cu primarul Cristian Misăilă şi cu membrii Comitetului Director al clubului sportiv.
Vom reveni cu amănunte
Proiect nou fotbalistic pentru Costel Lazăr
8 iulie 2023
- Tags:
- costel lazar,
- csm focsani,
- petrolul
Din aceeaşi categorie:
După ce a terminat cu Petrolul, Răchită face ordine şi la Rapid! Oare i-a trimis cv-ul lui Burleanu?
Top articole
-
Guvernul Bolojan face "victime": 11 comune din Prahova, rămân fără viceprimari!
-
Vara plină de evenimente în Prahova. O săptămână încărcată de poveşti, oameni şi emoţii
-
Ucigaşul cu toporul din Lipăneşti. Tânără de 22 de ani, lovită mortal în plină zi. Agresorul a fost prins la scurt timp!
-
Lovită pe trecerea de pietoni, o femeie din Ploieşti a murit la spital. Fiul cere ajutor pentru a afla adevărul
-
11 suflete, printre care un bebeluş, lăsate sub cerul liber după un incendiu devastator. Apel la umanitate!
-
Femeie aproape ucisă în bătaie de un bărbat care fusese pus în libertate cu câteva ore în urmă
-
EXCLUSIV VIDEO Nico, surpriza banchetului claselor a 8 a de la Colegiul de Artă Carmen Sylva Ploiesti
-
Groapă de gunoi cuprinsă de flăcări azi-noapte, în Prahova
-
Barajul Paltinu rămâne intact! Operaţiunea de golire s-a blocat înainte să înceapă! Ce au descoperit inginerii
-
Acuzaţii grave după o operaţie de peritonită. O fetiţă din Ploieşti, cu corp străin uitat în abdomen
Anul - ediţia nr. 3784
Copyright © 2011 - 2025 Ştiri Actuale
Copyright © 2011 - 2025 Ştiri Actuale
ISSN–L 2344 – 3006, ISSN 2344 – 3006
Actualizat la 2 iulie 2025
Autentificare
Autentificare